איך לחיות בשלום עם חזירי הבר?

איך לחיות בשלום עם חזירי הבר?

יולי 21, 2021

בקריית טבעון מפתחים שיטות כדי לחיות בשכנות טובה עם חזירי הבר! המועצה פתחה במחקר משותף עם אוניברסיטת חיפה כדי למצוא שיטות להרחיק חזירי בר מהבתים מבלי לפגוע בהם – ובין השאר גילו שכשדואגים שיהיו לחזירים שלוליות כיפיות להשתכשך בהן, הם מעדיפים לשחק ולרבוץ בהן מאשר להיכנס ליישוב.

מיצג מחאה של אנימלס מ-2020 תעשיית הפרוות מייצרת מגפות

איך הפכנו את ישראל לאומה הראשונה בעולם שאוסרת על סחר בפרוות?

יולי 11, 2021

בשבועות האחרונים ראינו יוזמה של מדינות באיחוד האירופי לאיסור על גידול בעלי חיים עבור פרוות בכל המדינות החברות בו. מקביל, רשתות אופנה ברחבי העולם ממשיכות להודיע על הפסקת השימוש בפרוות. אנחנו נמצאים כעת במומנטום חיובי במאבק למען בעלי החיים בתעשיית הפרוות והלבוש.

מחנכים את דור העתיד

הדבר הכי חשוב שהתלמידים למדו השנה

יולי 8, 2021

עם סיום שנת הלימודים, אני גאה לשתף אתכם בהישגים של צוות החינוך שלנו. אלו הישגים מרשימים בכל שנה, ובשנה חסרת שגרה ומלאת אתגרים כמו זו שהייתה לנו – הם מדהימים במיוחד!

המשרד להגנת הסביבה לא יגיש בשר באירועים

המשרד להגנת הסביבה לא יגיש בשר באירועים

יוני 29, 2021

שמנו גם דגש מיוחד על הדחיפות בהפחתת צריכת מוצרים מהחי, וביקשנו שהמשרד יקדם תוכנית לאומית בנושא, וכצעד התחלתי, שבאירועים שהמשרד שותף להם התפריט יבוסס על הצומח.

נוואדה אוסרת על כלובי סוללה

נוואדה אוסרת על לולי כלובים

יוני 23, 2021

צעד מדהים נוסף לכיוון סוף עידן הכלובים! חוק חדש במדינת נוואדה (ארה”ב) יאסור על לולים שמחזיקים בהן למעלה מ-3,000 תרנגולות לכלוא אותן בכלובים.

ניצחון על תעשיית הפרוות

ניצחנו! הסוף לפרוות בתעשיית האופנה בישראל!

יוני 13, 2021

בשבוע שעבר חתמה השרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל, על תיקון לתקנות להגנת חיית הבר, האוסר על סחר בפרוות של חיות בר בתעשיית האופנה.

טלה חמוד

גזר דין בפרשת ההתעללות בכבשים בקיבוץ גבע

יוני 7, 2021

במהדורה המרכזית של כאן 11 דיווחו על גזר הדין בפרשת ההתעללות בכבשים בקיבוץ גבע שנחשפה בתחקיר אנימלס לפני ארבע שנים. שני עבריינים קיבלו עונשי מאסר על תנאי וקנסות

חוזרים לפעילויות השטח

יוני 3, 2021

אחרי תקופה ארוכה בלי אירועים גדולים, השבוע אנחנו חוזרים לפעילות ובגדול. מוזמנים לחפש דוכני אתגר 22 במצעד הגאווה בירושלים ובפסטיבל WellFest בתל אביב.

עגל חמוד

בריטניה אוסרת על המשלוחים החיים ורפתנים בסקר על רווחת פרות

מאי 25, 2021

האם כוויה גורמת לכאב? מסתבר שאם שואלים רפתנים את השאלה הזו, רק 63% יודעים שכוויה גורמת לכאב – כלומר, לפחות כשהקורבן של הכוויה הוא פרה.

מאבק הדגים

סיספירסי ממשיך להכות גלים

מאי 20, 2021

אם אנחנו רוצים שיישארו בעולם חיות בר, הדבר הראשון והמתבקש ביותר שצריך לעשות הוא להפסיק לשלם למי שמחסל אותן ביעילות מחרידה. כדאי לצפות ב’סיספירסי’.