בעקבות תחקיר אנימלס - תלונה פלילית ודרישה לסגור את המשק המתעלל

בעקבות תחקיר אנימלס: תלונה פלילית ודרישה לסגור את המשק המתעלל

אוקטובר 7, 2021

בעקבות תחקיר הברווזים ששודר אתמול במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ N12, הגשנו למשרד החקלאות תלונה על העבירות הפליליות וגם פנינו בדרישה לסגור את המקום באופן מידי.

חזירי בר הצילו חזירים שנלכדו בכלוב

חזירי בר הצילו חזירים שנלכדו בכלוב

ספטמבר 27, 2021

חוקרים בצ’כיה תיעדו חזירי בר מתגייסים כדי לסייע לחזירונים שנלכדו במלכודת להשתחרר מתוכה. פעולת ההצלה הובלה על ידי חזירה בוגרת, שהחוקרים ציינו שהראתה “יכולת יוצאת דופן לפתרון בעיות”.

נפלו ממשאית בדרך לכפרות - והוצלו!

נפלו ממשאית בדרך לכפרות – והוצלו!

ספטמבר 22, 2021

כמעט 300 תרנגולות, פצועות, מבולבלות, וחלקן עדיין דחוסות בתוך כלובי הובלה – התגלו במפתיע בצומת דרכים סואן בניו-יורק, אחרי שנפלו מהמשאית שככל הנראה הובילה אותם לטקס כפרות.

שר החקלאות בסיור עם מנכלית אנימלס יקדם תקנות לאיסור בניית לולי כלובים

שר החקלאות יקדם תקנות לאיסור בניית לולי כלובים

ספטמבר 14, 2021

השר הבטיח למנכ”לית אנימלס באופן אישי שהוא קשוב לנושא ולרצונות הציבור – 89% מהישראלים תומכים באיסור על כליאת תרנגולות בכלובים.

אלפי חזירים ממשיכים לחיות - כי אין בבריטניה מי שמוכן לשחוט אותם

אלפי חזירים ממשיכים לחיות – כי אין מי שמוכן לשחוט אותם

ספטמבר 9, 2021

בכל העולם, מי שנאלצים לעבוד בבתי מטבחיים הם לרוב אנשים משכבות אוכלוסייה מוחלשות, ומאז היציאה של בריטניה מהאיחוד האירופי, בתי המטבחיים בה מתקשים למצוא אנשים שיעבדו בהם.

השרה להגנת הסביבה אישרה - ההגנה על התור והשליו מפני ציד תימשך!

השרה להגנת הסביבה אישרה – ההגנה על התור והשליו מפני ציד תימשך!

ספטמבר 2, 2021

התרגשות: השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג אישרה את התקנות שמאריכות בשלוש שנים את איסור הציד של התור המצוי והשליו הנודד!

מאות אלפי בעלי חיים נפגעו בשריפה בהרי ירושלים

מאות אלפי בעלי חיים נפגעו בשריפה בהרי ירושלים

אוגוסט 23, 2021

כותבים לממשלה עכשיו: אל תסירו את ההגנה על התור והשליו! השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג פרסמה להערות הציבור טיוטת תקנות שיאריכו ב-3 שנים את איסור הציד של התור המצוי והשליו הנודד, ואנחנו כאן כדי לוודא שזה יקרה!

תרנגולות אומללות בכלוב צילום אנימלס

הזדמנות היסטורית להשפיע על חייהם של מיליוני בעלי חיים

אוגוסט 18, 2021

הצהרת השר היא צעד משמעותי בדרך ללולים בלי כלובים – מהלך היסטורי שיקל על הסבל של מיליוני תרנגולות. נכון, גם לולים ללא כלובים הם לולים תעשייתיים לכל דבר, וגם בהם החיים של התרנגולת קשים, אבל לפחות היא יכולה לממש חלק מההתנהגויות הטבעיות שלה, ללכת על הקרקע, לנקר בה ולהתעופף מעט, ועבורה – זה המון.

למעלה מעשור אנימלס מובילה את המאבק להפסקת כליאת התרנגולות בכלובים, וזה מתאפשר בזכות העבודה המשותפת שלנו – ביחד נביא את סוף עידן הכלובים!

איסור הציד של התור המצוי והשליו הנודד

אל תסירו את ההגנה על התור והשליו!

אוגוסט 9, 2021

כותבים לממשלה עכשיו: אל תסירו את ההגנה על התור והשליו! השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג פרסמה להערות הציבור טיוטת תקנות שיאריכו ב-3 שנים את איסור הציד של התור המצוי והשליו הנודד, ואנחנו כאן כדי לוודא שזה יקרה!

לולי תרנגולות בתעשיית הביצים

הגיעה העת לסוף עידן הכלובים

אוגוסט 5, 2021

שר החקלאות עודד פורר: בזמן שעוד ועוד מדינות אוסרות על לולי כלובים, אל תיתן לישראל להיתקע מאחור! יש לך את הכוח להקל על הסבל של מיליוני תרנגולות בכל שנה.

שר החקלאות עודד פורר הודיע שהוא מקדם את הפסקת כליאת התרנגולות בכלובים!

צעד ראשון בדרך ללולים מתקדמים ללא כלובים

יולי 29, 2021

שר החקלאות עודד פורר הודיע שהוא מקדם את הפסקת כליאת התרנגולות בכלובים! בראיון לכאן ב’ אמר השר: “גם מבחינת צער בעלי-חיים, מדינת ישראל צריכה ללכת היום בנתיב של מדינות מפותחות… הרפורמה בלול זה צעד ראשון שלנו בדרך ללולים מתקדמים ללא כלובים, ממש בדומה לאירופה”.

איך לחיות בשלום עם חזירי הבר?

איך לחיות בשלום עם חזירי הבר?

יולי 21, 2021

בקריית טבעון מפתחים שיטות כדי לחיות בשכנות טובה עם חזירי הבר! המועצה פתחה במחקר משותף עם אוניברסיטת חיפה כדי למצוא שיטות להרחיק חזירי בר מהבתים מבלי לפגוע בהם – ובין השאר גילו שכשדואגים שיהיו לחזירים שלוליות כיפיות להשתכשך בהן, הם מעדיפים לשחק ולרבוץ בהן מאשר להיכנס ליישוב.