צוות החינוך שלנו

לחלוק את העולם היא התכנית הארצית לחינוך והעשרה בנושא אדם, חיה וסביבה. אנו מעבירים מדי שנה מאות הרצאות וסדנאות בנושא בעלי החיים, זכויותיהם ופעילות למענם, בפני כ-30 אלף תלמידים, מורים וסטודנטים בכל רחבי הארץ בערבית ובעברית. המפגשים מומלצים ע"י הפיקוח על מדעי הסביבה במשרד החינוך והאגף להגנת בע"ח במשרד להגנת הסביבה. המפגשים עוסקים בפער בין המצוי והרצוי ביחס שלנו לבעלי החיים, כיצד פער זה משפיע עליהם, עלינו ועל כדור הארץ ואילו פתרונות מעשיים ליצירת עולם טוב יותר לכולנו ניתן להציע, נושאים אשר מהווים חלק מתוכנית הלימודים במדעים ובחינוך החברתי.

אנו מעבירים הרצאות במסגרת השתלמויות של משרד החינוך ומכללות להוראה על דרכים לטפח חמלה לבעלי-חיים בקרב התלמידים.

אנו מציעים חוברת למורים המעוניינים לשלב תכנים על זכויות בעלי-חיים במסגרת תוכנית הלימודים, שערכנו בשיתוף המשרד להגנת הסביבה. מורים ואנשי חינוך מוזמנים גם להזמין דרכנו כרזות של המשרד להגנת הסביבה בנושא חמלה לבעלי-חיים.

אנימלס מפעילה את אתר מערכי השיעור "פעולה חיה", המציע מאגר של עשרות מערכי שיעור ופעילויות בנושאי זכויות בעלי-חיים עבור בתי-ספר ותנועות נוער. כמו כן, אנימלס ערכה מספר מערכי הדרכה בנושאי זכויות בעלי-חיים בשיתוף תנועות נוער שונות כגון הצופים ובני המושבים.

רוצים להצטרף לצוות?

אנחנו תמיד שמחים לקבל מרצים חדשים ואנשי חינוך שהנושא בוער בליבם.