התנדבות למען בעלי חיים!

הצטרפו אלינו!

פעילי אנימלס משנים את המציאות של בעלי החיים מידי יום! כמתנדבי אנימלס אנחנו ממוקדים בפעילות בעלת אפקטיביות גבוהה, במטרה להשפיע על חייהם של מיליוני בעלי חיים.

במה אפשר להתנדב?

האופציות להתנדבות באנימלס הן מגוונות, למשל:

  • קבוצה בעיר שלך - קבוצות פעילות מקומיות המרימות פעילות הסברה אחת לשבוע במטרה לעודד אנשים לבחור באוכל יותר חומל ואקולוגי, מהצומח.
  • פעילות קמפיין ורשת - אנו פועלים ברשת ובשטח נגד תעשיות ורשתות מזון המרוויחות על גבן של בעלי חיים. מטרתינו לקדם חקיקה או מדיניות חומלת בחברות. פעילות מגוונת שיכולה להיות גם כמה דקות, ועד כמה שעות בשבוע.
  • העברת הרצאות - צוות החינוך של אנימלס כולל מתנדבים העורכים כל שנה הרצאות לעשרות אלפי בני נוער ומבוגרים על התעללות בבעלי חיים, על הקשר בין אקולוגיה לצריכת בשר, ועוד.
  • מנטורינג באתגר 22 - הפרויקט המצליח שהתחיל מישראל ושוכפל ל-15 שפות ברחבי העולם! מיועד לטבעונים ותיקים המעוניינים לסייע למשתתפים לעבור לטבעונות או להפחית את צריכת הבשר שלהם. מתבצע בקבוצות וואצפ סגורות.

האפשרויות הן עוד רבות - מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם! כמתנדבים חדשים, אתם האנשים החשובים ביותר בקהילה שלנו, אנחנו נדאג ללוות אתכם בכל צעד בדרך.

עדיין לא בטוחים? אין בעיה, מוזמנים לכתוב בהערות בטופס. אנחנו מקיימים פגישות היכרות עם אנימלס בזום, ונשמח שתצטרפו ותכירו את כל הדרכים השונות להשפיע, ללא התחייבות להמשך.