הדבר הכי חשוב שהתלמידים למדו השנה

חברות וחברים,

עם סיום שנת הלימודים, אני גאה לשתף אתכם בהישגים של צוות החינוך שלנו. אלו הישגים מרשימים בכל שנה, ובשנה חסרת שגרה ומלאת אתגרים כמו זו שהייתה לנו - הם מדהימים במיוחד!

מרבית שנת הלימודים התקיימה בצל הקורונה, ולכן, צוות החינוך האדיר שלנו המשיך עם המתכון המנצח להרצאות אונליין שפיתח בגל הראשון, והעביר הרצאות בפני קהל של 21,000 תלמידים ובוגרים. את ההרצאות קיימנו ב-120 בתי ספר ומוסדות נוספים ומגוונים: חברת גוגל, כנס מורים למדעים וקיימות, מכינות קדם-צבאיות, מכללות להוראה, קבוצת הורים למען האקלים, בית הסוהר שאטה; בכל מקום ומקום נתקלנו בקהל קשוב וסקרן.

להרצאה שלנו "לחלוק את העולם", העוסקת בחמלה וזכויות בעלי חיים, נוספה השנה תוכנית נוספת - "מתחילים את השינוי בצלחת", בנושא סביבה ומזון מן החי. בנוסף שידרגנו את אתר מערכי השיעור שלנו המיועד למורים - "פעולה חיה"! אלפי אנשי חינוך ותלמידים כבר ביקרו באתר, הורידו ממנו דפי עבודה ומערכי שיעור ושאבו השראה ורעיונות לפעילויות בעברית, אנגלית וערבית.

"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים"
- יאנוש קורצ'אק

בשקט ובצניעות, צוות החינוך שלנו פועל למעלה מ-20 שנים (!) ותרומתו לשינוי החברתי ביחס לבעלי חיים, שאנחנו עדים לו כיום - התחילה כבר אז. תודה ענקית לכל הצוות ומתנדבי החינוך החרוצים שלנו 💜

ותודה גם לכם! התרומות שלכם מאפשרות לנו להמשיך ולחנך דור חדש, על ערכים של חמלה וצדק. בזכותם, הילדים והילדות בישראל גדלים להיות אנשים שמבינים שגם לבעלי החיים יש זכויות. 

שלכם,

רעות הורן

מנכ"לית אנימלס

Image