הרצאות למורים

מפגשים על חינוך לזכויות בעלי חיים למורים ולסטודנטים להוראה

logo-sviva-sm
logo-noah

מפגשים בנושא חינוך לזכויות בעלי חיים לצוותי מורים בבתי ספר לכל הגילאים וכן לרכזות חברתיות, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה. ההרצאות מועברות גם לסטודנטים להוראה. המפגשים נערכים בעברית או בערבית. ההרצאה מתאימה לישיבות מורים שכבתיות או מקצועיות, להשתלמויות וימי היערכות בית ספריים, ולמסגרות זמן משתנות.

הרצאה על זכויות בעלי חיים למורים

הרצאה על חינוך לזכויות בעלי חיים

המפגש מועבר בעברית או בערבית, מורכב מהרצאה ודיון (45-90 דקות), מלווה במצגת וסרטונים וכולל מידע פרקטי ודוגמאות כיצד ניתן לשלב את הנושא במסגרת שיעורים וימי שיא.

dove-looking-at-camera

מפגש למורים וסטודנטים להוראת תנ"ך

"ורחמיו על כל מעשיו"

מפגש העשרה והדרכה לשילוב סוגיות ביחסים בין אדם לבעלי חיים במקרא וכיום, במסגרת ההוראה החלופית בתנ"ך.

פעילות זו מנגישה לצוות המורים תכנים מקראיים העוסקים בצער בעלי חיים, ומציעה אפשרויות לשילובם בהוראה, בדיונים בכתה או בעבודות שיכתבו התלמידים, הן העיוניות והן העבודות במסגרת הPBL. הפעילות אינה כרוכה בתשלום.

holding-plant

מפגש למורות למדעים וביולוגיה

"מדברים על הפרה שבחדר"

אנימלס מעבירה בהתנדבות מפגשי העשרה של 60-90 דקות, בנושא קיימות ומזון מן החי, לצוותי מורים ולסטודנטים להוראת מדעים וגיאורפיה (חטיבות ביניים) וכן ביולוגיה וסביבה (תיכון). המפגשים עוסקים בהיבטים הסביבתיים, החברתיים והבריאותיים של תעשיות המזון מן החי, ובשימושים הפדגוגיים האפשריים שלהם במסגרת ההוראה הפרונטלית ועבודות התלמידים. ההרצאות מתאימות למסגרת של ישיבות של המורים המקצועיים בבית הספר, בהשתלמויות מקצועיות ובקורסים במכללות.

ממליצים עלינו

"ההרצאה הועברה בצורה מקצועית, תוך התאמה של התכנים החינוכיים לאוכלוסיית היעד של המורים. המרצה נתן מענה מקצועי לכל שאלה שעלתה במפגש, ואני בטוחה שכל הנוכחים יצאו נשכרים ועם ידע חדש וחשוב לנושא. כולי תקווה שהתכנים יועברו גם בבתי הספר ויתרמו לחינוך דור העתיד בנושא חשוב זה!"

מרכז פסג"ה רמת גן, פורום רכזות חברתיות - נופר אלפי-לס, רכזת הפורום:

"במקצועיות, ברגישות ובסבלנות המרצה חשף בפנינו את הנושא תוך התייחסות והתמקדות בערכים שבהם החינוך החברתי עוסק של אכפתיות, חמלה, הכרת האחר (בעלי חיים). התאפשר שיח פתוח, וניתנו דוגמאות רבות ושפע של רעיונות המתייחסות לדרך בה ניתן להנחות את הנושא הן בחדר המורים והן בכיתות, תוך חלוקת חומרים והפנייה לאתר. ממליצה מאד להיחשף לתכנים החשובים והחינוכיים של ההרצאה"

שירלי שהרבני – מנחת השתלמויות חינוך חברתי, מחוז דרום, משרד החינוך

"הרצאה מעניינת ומועילה. הסטודנטיות גילו עניין רב ואני מאמין שלדברים שהם שמעו בהרצאה תהיה השפעה על המשך דרכן הן באופן פרטי והן כמורות למדעים לעתיד".

- המכללה ירושלים, החוג למדעי הטבע - ד"ר יוסף ראובני, ראש החוג

"ממליץ בחום על ההרצאה, שפתחה לסטודנטים צוהר לנושא וגרמה להם להתרגש ולהתעניין בנושא. המרצה מחוננת ורגישה ויצרה קשר מצוין עם האוכלוסיות השונות בקהל".
המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל, ד"ר דורון אליה

"מפגש מאוד עשיר. העלה את מודעות הרכזות לנושא, והן שיתפו פעולה וגילו התעניינות. אופן ההעברה היה מאוד מעניין ומגוון, אם זה בסרטוני וידאו, בהסברים בעל-פה ובחלוקת מערכי שיעור"

אנסאף אלקרינאוי, מנחה מחוזית מחוז דרום- מגזר ערבי, משרד החינוך

"מפגש מצויין, רלוונטי, עם מרצה מקסימה- והתוצאה הכי חשובה: חלק מהרכזות ביקשו להזמין פעילות בנושא לבית הספר שלהם. הרווחנו!"

איילת אוסטר ויסקור, מדריכה מחוזית בחינוך חברתי ,מחוז חיפה, משרד החינוך

עיריית רמת גן

פורום רכזות חברתיות

עיריית רמת גן

נופר אלפי-לס, רכזת הפורום

משרד החינוך

משרד החינוך

חינוך חברתי ערכי, מחוז חיפה

איילת אוסטר ויסקוס, מדריכה מחוזית

מכללת סמינר הקיבוצים

מכללת סמינר הקיבוצים

היחידה להדרכה וליווי של מוסדות חינוך

ד"ר עתר עוז

מלבד הרצאות והשתלמויות למורים, אנימלס מציעה עוד מגוון פעילויות לבתי ספר ולצוות הפדגוגי. אנו עורכים הרצאות פרונטליות לבני נוער, מפיצים מערכי שיעור למורים במקצועות רבים, מרכזים נוער המתנדב בעמותה במסגרת מחוייבות אישית, מסייעים ותומכים בעריכת יום זכויות בעלי חיים בבית הספר ועוד ועוד

logo-symbol

לקבלת עדכונים על מערכים והפעלות חדשות, מפגשים, הכשרות מיוחדות למורים ועוד